Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Бетмен: Темний Лицар (2008)

The Dark Knight
HD 1080p Постер до фільму Бетмен: Темний Лицар (2008)

Дивитись онлайн українською Бетмен: Темний Лицар (2008)

Крістофер Нолан представляє другу частину своєї історії про Бетмена. Фільм Темний лицар онлайн є коміксом, лише за природою походження героїв. Режисер зміг створити проект, який сподобається всім любителям якісного кіно. Спецефекти і нова боротьба людини-летючої Темний лицар 2008 скріншот миші йде на другий план. Гра акторів удостоєна похвали не тільки людей, а й критиків. Величезний бюджет проекту, спрямований на створення екшн-сцен фільму, вражає. Всі ці сцени зроблені стильно і зі смаком, вони подобаються, вони вражають, вони запрошують в світ екшену. Темний лицар онлайн оповідає про боротьбу між Бетменом і Джокером. Але ця боротьба не просто стрілянина і гонитва один за одним. У Джокера глобальний план, в центрі якого бажання скомпрометувати головного прокурора міста Харві Дента, який відомий своєю ненавистю і боротьбою зі злом Готем. Головна мета показати, що в кожному з людей є темна половина, яка може вирватися в будь-який момент. Джокер хоче, щоб Харві Дент перестав бути захисником міста, щоб він не був «білим лицарем». Він хоче зробити з нього лиходія, який буде ненавидіти людей і знищувати їх. Джокер для виконання своїх цілей Темний лицар 2008 скріншот не цінує життя людей, не цінує життя своїх підопічних. Він йде до виконання плану. Місто наляканий і тільки Бетмен тепер може захистити жителів Готем. Філософське питання про добро і зло в житті людини прекрасно відображено в черговій екранізації коміксу. Дивитися Темний лицар 2012 Онлайн треба кожному. Хоча б один раз кожен глядач повинен подивитися і оцінити фільм. Найкасовіший екранізований комікс в історії, фільм, що зібрав понад мільярд доларів США неможливо ігнорувати.
Показати деталі фільму

Фільм Бетмен: Темний Лицар (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 9/10 (1,892,990 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам