Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Біля моря (2015)

By the Sea
360p Постер до фільму Біля моря (2015)

Дивитись онлайн українською Біля моря (2015)

Біля моря (2015)

Їм обом близько сорока, він - письменник, вона - танцівниця. За їхніми плечима спільний шлях довжиною в півжиття. Кожен знає іншого майже досконало, вони думають, що ніяких нових, незвіданих і незнайомих сторінок в їх спільній книзі життя вже не передбачається. Ванесса і Роланд роз'їжджають по світу. Подорожуючи, вони не тільки відпочивають і набираються вражень - подружжя вивчає оточуючих, цікавиться їхніми долями, а в один з днів розуміють, що не тільки вони є дослідниками, а й за ними спостерігають. І цей, начебто, взаємний процес, обертається несподіваними наслідками...

Фільм Лазурний берег з нетерпінням варто чекати всім шанувальникам зоряного сімейства Джоліпітти. Ця романтична мелодрама приковує до себе увагу як акторським складом (вперше після спільної роботи про пригоди подружжя Сміт Анджеліна Джолі і Бред Пітт знімаються разом), так і персоною режисера.

Дивитися фільм Лазурний берег, який стане для Анджеліни Джолі четвертої режисерською роботою, буде цікаво, в першу чергу, любителям психологічних мелодрам. Однак, в даній стрічці не йдеться про глибокий психоаналіз і прискіпливе копання в причинах вчинків, немає тут і хвацько закрученого сюжету. Картина обіцяє бути спокійною розміреною розповіддю, в центрі якої знаходиться звичайна, на перший погляд, сімейна пара.

Одним з виграшних факторів, на думку творців фільму, є перенесення дії в епоху 1970-х - часу помірного темпу життя і зрозумілих цінностей. Сценарист, а ним є Джолі, підносить цю історію, роблячи акцент на людях, а не антуражі. Для якісної картинки і посилення зоряної команди творців стрічки спеціально був запрошений Крістіан Бергер - номінант на «Оскар» у 2010 році за кращу операторську роботу.

Показати деталі фільму

Фільм Біля моря (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.2/10 (13,441 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам