Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Білосніжка та мисливець (2012)

Snow White and the Huntsman
HD 1080p Постер до фільму Білосніжка та мисливець (2012)

Дивитись онлайн українською Білосніжка та мисливець (2012)

Прекрасна королева в зимовому саду зауважує диво: живу червону троянду. Уколов палець її шипами, вона заворожено милується крапельками крові на снігу і мріє, що у її дочки буде така ж біла шкіра. Мрія матері збулася. Маленьку Білосніжку любить все королівство, але через важку хворобу матері її батько овдовів. У фатальний день спустошений монарх успішно атакує невідоме військо. У кибитці він виявляє полонянку Равенну, закохується і одружується з нею. У ніч після весілля Прішеліца вбиває чоловіка, її підручні знищують придворних. Перелякану дівчинку ув'язнюють в башті для зловісних цілей. Виявляється, нова володарка - відьма, яка забирає молодість у юних дівчат. Коли настає черга Білосніжки, їй з ризиком для життя вдається втекти. На розшуки принцеси відправлений вдови мисливець Ерік. У нагороду йому обіцяно пожвавлення дружини. Але посланник встає на сторону дівчини. В мандрах вони зустрічаються з чарівними гномами, які знають головний секрет: тільки Білосніжка здатна перемогти відьму. З'єднавшись з іншими уцілілими прихильниками, сирота планує реванш. За допомогою чаклунства підступна королева отруює принцесу. Закохався в Білосніжку мисливець оживляє її поцілунком. Вона очолює загін воїнів, які прориваються в замок, і переслідує свого ворога. У вирішальній сутичці дівчина вбиває Равенну. Переможницю коронують. В останніх кадрах вона обмінюється поглядами з мисливцем.
Показати деталі фільму

Фільм Білосніжка та мисливець (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (244,047 голосів)
Рейтинг: 4.6/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам