Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Біжи, товстун, біжи (2007)

Run Fatboy Run
480p Постер до фільму Біжи, товстун, біжи (2007)

Дивитись онлайн українською Біжи, товстун, біжи (2007)

Денніс Дойл хотів одружитися на красивій мулатці Ліббі, яка була від нього вагітна, але в останній момент, злякавшись відповідальності, передумав і втік від своєї коханої. Кинута наречена незабаром народила хлопчика і постаралася забути про пережите ганьбу. Минуло п'ять років. Дойл за цей час нітрохи не подорослішав. Хлопець влаштувався працювати охоронцем в магазині, зняв маленьку квартиру в підвалі, і всі вечори проводив біля телевізора, попиваючи улюблене пиво, від якого у нього виріс солідний животик. Час від часу Денніс відвідував свою колишню наречену, яка по доброті душевній дозволила йому бачитися з сином. Так би і далі товстун безвольно плисти за течією життя, якби у Ліббі не з'явилося наречений - харизматичний хлопець на ім'я Віт, процвітаючий економіст, красень, та ще й спортсмен, щорічно бере участь в Великому лондонському марафоні. Денніс, дізнавшись про те, що у нього завівся конкурент, що перевершує його за всіма параметрами, вперше зважився на серйозний вчинок. Бажаючи довести своїй колишній нареченій, що він анітрохи не гірше її нового залицяльника, хлопець заявив, що теж стане учасником забігу. Але ось біда, до старту марафону залишалося всього два тижні, а Дойл був в огидній фізичній формі. Товстун почав посилено тренуватися і справи у нього поступово пішли на лад. Під час забігу Віт, бажаючи усунути свого суперника, поставив йому підніжку. Хлопець, який отримав під час падіння травму, не зійшов з дистанції. Ліббі, по телевізору побачила, як непорядно її новий бой-френд надійшов з Дойлом, вирішила порвати з нареченим. Герой на останньому диханні, все-таки добіг до фінішу, де його зустріли син і кохана жінка. На наступний день, який прославився на весь Лондон, Денніс запросив Ліббі на побачення, і та погодилася піти з ним.
Показати деталі фільму

Фільм Біжи, товстун, біжи (2007) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (61,038 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам