Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Чудеса з небес (2016)

Miracles from Heaven
HD 720p Постер до фільму Чудеса з небес (2016)

Дивитись онлайн українською Чудеса з небес (2016)

Чудеса з небес (2016)

Події відбуваються в маленькому американському місті Бурлесон, що належить штату Техас. Крісті Бім, якби мала можливість, то просила б у Бога покласти муки дванадцятирічної доньки на свої плечі. Дитина хвора невиліковним захворюванням, пов'язаним зі шлунком і лікарі поки не можуть точно обіцяти ні абсолютного одужання, ні нормального життя в майбутньому. Бідна дівчинка не в змозі самостійно приймати їжу. Їжа в організм надходить за допомогою спеціальної трубки і болючі процедури приносять нестерпний біль. Тільки одне залишається матері і дочці, - сподіватися на Бога і вірити в диво.

Але ось відбувається неможливе: дівчинка залазить на найвище дерево і, не втримавшись, зривається з великої висоти. Її привозять в несвідомому стані в клініку і зараз вона, прикута до ліжка, не в силах поворушити ні рукою, ні ногою. Убита горем мама побоюється, що це кінець - до давнім мукам додався новий біль і, швидше за все, дочка цього не витерпить. Однак відбувається диво: нова травма проганяє колишню і дівчинка абсолютно зцілюється. Як пояснити це вражаюче повернення до життя? Невже віра могутніша за всі медичні препарати?

Показати деталі фільму

Фільм Чудеса з небес (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (13,750 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам