Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Другий шанс / Денні Коллінз (2015)

Danny Collins
HD 1080p Постер до фільму Другий шанс / Денні Коллінз (2015)

Дивитись онлайн українською Другий шанс / Денні Коллінз (2015)

Другий шанс / Денні Коллінз (2015)

Історія знайомить нас з долею популярного колись композитора. Свого часу Денні Коллінз зумів підкорити серця мільйонів шанувальників. Його музика полонила дівчат і змушувала мріяти чоловіків, але останні кілька років герой перестав працювати над своїми творами, вирішуючи жити завдяки залишкам колишньої слави. Але ті дні, коли про нього говорили у всьому світі, пройшли і старіючий музикант це прекрасно розуміє. Тим не менш, він вельми задоволений своєю долею - йому подобається плисти за течією і нічого не робити. Але в якийсь момент все змінюється. В один день агент Денні дає йому запорошене лист сорокарічної давності. Тоді воно загубилося, і чоловік не зміг з ним ознайомитися. Відкривши конверт, він був буквально шокований - з минулого йому писав знаменитий на весь світ Джон Леннон. Написане там чіпає душу Коллінза і змушує переглянути свої погляди на життя. Коллінз приймає слова свого кумира як прямий заклик до дії і починає змінювати все навколо. Він їде знайомитися з сином, якого ніколи не бачив і спочатку отримує «від воріт поворот», але збирається зробити все, щоб приміряти на себе роль батька і дідуся. Потім переїжджає в готель «Хілтон», де знайомитися з чарівною жінкою і розуміє, що знову закохався. Але головна мета для нього - зробити те, чого не робив уже багато років - написати пісню. Але повернути пішла музу буде не так вже й просто...

Показати деталі фільму

Фільм Другий шанс / Денні Коллінз (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (23,292 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам