Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дзеркала (2008)

Mirrors
HD 1080p Постер до фільму Дзеркала (2008)

Дивитись онлайн українською Дзеркала (2008)

Дзеркала (2008)

Ремейк фільму жахів корейського виробництва «Задзеркалля». Картина описує життя поліцейського Бена Карсона, який втратив свою роботу через те, що вбив співробітника аналогічної служби. Таке рішення поліції стало для нього згубним. Він був агресивним через це і вживав величезну кількість алкоголю. Через таку поведінку його дружина з дітьми йдуть від нього, а він залишається жити в квартирі своєї рідної сестри.

Одинокий Бен влаштовується сторожем, де знаходить величезну кількість дзеркал. Але це не прості дзеркала, вони ховають в собі багато таємничого. Бен починає помічати, що хтось живе в них. Сестра, дізнавшись про це від Бена, вмовляє його не ходити на роботу, але ці дзеркала вбивають її. Після цього він починає розслідування смерті колишнього сторожа, що призводить його до розкриття багатьох обставин, які пов'язані з дзеркалами. Бену належить з'ясувати, що хочуть ці дзеркала, в чому істина.

Показати деталі фільму

Фільм Дзеркала (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (92,886 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам