Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Джанґо вільний / Джанго вільний (2012)

Django Unchained
HD 1080p Постер до фільму Джанґо вільний / Джанго вільний (2012)

Дивитись онлайн українською Джанґо вільний / Джанго вільний (2012)

Доктор Шульц, який успішно прикидається стоматологом, насправді ніхто інший як мисливець за головами. Він ненавидить расизм і рабство вважає пережитком минулого, тому і звільняє від жорстоких господарів темношкірого Джанго. Але Шульц переслідує і свої цілі. Як виявилося, на плантації, де багато років працював Джанго, робили свої темні справи імениті головорізи брати Бріттл. Саме їх банду і доведеться відшукати Шульцу разом зі звільненим полоненим.

Кінострічка Джанго вільний - це невелика пародія на знамениті вестерни, яка зачіпає проблему ставлення до темношкірих людей. Сам тандем темношкірого раба і німця виглядає безглуздо, але факт очевидний. Шульц не тільки обіцяє повністю звільнити Джанго з рабства, а й планує допомогти йому в пошуках дружини Брунгільди.

Дивитися кінострічку Джанго вільний онлайн цікаво через нетрадиційне представлення проблеми відносин людей, приправлене драматизмом і відмінним чорним гумором. Фільм являє собою вміння Квентіна Тарантіно балансувати на тонкій грані трагедії, абсурду і чорної комедії.

Показати деталі фільму

Фільм Джанґо вільний / Джанго вільний (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.4/10 (1,111,244 голосів)
Рейтинг: 8.2/10 - 10 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам