Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Голограма для короля (2016)

A Hologram for the King
HD 1080p Постер до фільму Голограма для короля (2016)

Дивитись онлайн українською Голограма для короля (2016)

Голограма для короля (2016)

«Голограма для короля» - комедійний фільм про пригоди IT-менеджера в Саудівській Аравії, кіноадаптація сатиричного роману Дейва Еггерса.

Алан Клей - колишній успішний бізнесмен, який виробляв дитячі велосипеди, переживає непрості часи. Його компанія розорилася, шлюб розпався, а сам Алан втратив капітал, самоповагу і можливість сплатити за навчання дочки. Тепер герой працює менеджером фірми IT-послуг, яка просуває «угоду століття». Творці високих технологій розраховують продати Саудівській Аравії особливу голографічну систему, вкрай необхідну монарху. Від укладення контракту залежить добробут компанії і особисто торгового представника, яким призначають Алана.

Для переговорів Клея відряджають в королівську метрополію - майбутній економічний оазис посеред аравійської пустелі. Чекаючи монаршої аудієнції, Алан з помічниками живе в наметі, де відсутнє звичне обслуговування, вай-фай і буфет, хворіє і страждає депресією. З нудьги американського парламентера виводить поява чарівної місцевої лікарки Зари, яка приїхала полегшити стан гостя.

Показати деталі фільму

Фільм Голограма для короля (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (31,244 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам