Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Колонія (2013)

The Colony
HD 1080p Постер до фільму Колонія (2013)

Дивитись онлайн українською Колонія (2013)

Глобальне потепління загрожує планеті. Люди будують спеціальні машини, які здатні управляти погодою. Але одного разу вони виходять з ладу і на планету обрушується снігопад, який не припиняється десятиліттями. Температура падає і життя в містах стає неможливим: більшість гине від холоду, інші від голоду або в боротьбі за ресурси, що залишилися. Лише небагатьом щасливцям пощастило дістатися до підземних бункерів. Тут вони намагаються облаштувати свій побут, вирощувати рослини з уцілілого насіння і розводити тварин. Відсутність сонця робить цю роботу неймовірно важкою, але інших варіантів у них немає.

У центрі сюжету фільму «Колонія» одне з таких поселень під номером сім. Тут суворі порядки, але вони визначені особливостями ситуації. Одного разу на радіопередавач колоністам приходить сигнал лиха з сусіднього бункера. Між поселеннями існує договір про допомогу, тому лідер сьомої колонії, Бріггс відправляється вияснити ситуацію. Дійшовши до місця, вони бачать всюди кров і трупи, а також зустрічають тих, хто все це влаштував і розуміють, що небезпека ховалася там, де вони її навіть і не чекали...

Показати деталі фільму

Фільм Колонія (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.3/10 (38,534 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам