Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Леді Бос (2016)

The Boss
HD 720p Постер до фільму Леді Бос (2016)

Дивитись онлайн українською Леді Бос (2016)

Леді Бос (2016)

Сюжет знайомить глядачів з успішною і впливовою бізнес-леді, яка раптово потрапляє до в'язниці. Причиною тому стали її фінансові махінації. Головна героїня фільму «Леді Бос» проводила безліч тіньових оборудок, тим самим збагачуючись за рахунок довірливих вкладників. Але про ці афери ніхто б не дізнався, якби не підступність коханця Рено. Минає шість місяців, Мішель звільняється з ув'язнення. Тепер у неї новий світогляд: жінка впевнена, що знову домогтися успіху вона зможе лише в тому випадку, якщо почне вести справи по-чесному. Але заради цього героїні доведеться пройти через безліч випробувань і метаморфоз, не кожна з яких дасться їй легко. І найважче буде налагодити контакт з колишньою асистенткою Клер. У минулому міс Дарнелл знущалася над дівчиною, завалюючи її ідіотськими дорученнями і доводячи капризами. Але чи погодиться Клер допомагати колишній начальниці? Чи повірить, що Мішель вже почала змінюватися і не збирається зупинятися на досягнутому? Як буде вести себе в подібних обставинах самовдоволена героїня, яка звикла до розкоші і загального схиляння перед своїм авторитетом?

Показати деталі фільму

Фільм Леді Бос (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.4/10 (32,210 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам