Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Малюк-каратист 2 (1986)

The Karate Kid, Part II
480p Постер до фільму Малюк-каратист 2 (1986)

Дивитись онлайн українською Малюк-каратист 2 (1986)

Номінована на «Оскар» і «Золотий глобус» спортивна мелодрама, що є другою частиною знаменитої франшизи «Хлопець-каратист». У центрі уваги як і раніше доля підлітка Деніела Ларусс і його наставника містера Мійагі, який навчив Деніела карате і допоміг хлопцю повірити в себе у важкий життєвий момент. Настав час віддати належне містерові Мійагі, і тепер уже учень повинен підтримати вчителя. Коли містер Мійагі одержує звістку про те, що його батько стоїть на порозі смерті, він спішно збирається і їде з Лос-Анджелеса в рідну Японію. Деніел викликається супроводжувати вчителя в цій поїздці. Для обох подорож стає доленосним: на острові Окінава Мійягі стикається зі своєю давньою коханою і тут же зустрічає найлютішого ворога. А його учень Деніел зустрічає нову любов і наживає нового ворога. Які пригоди доведеться пережити героям, можна дивитися онлайн в фільмі «Малюк-каратист 2».
Показати деталі фільму

Фільм Малюк-каратист 2 (1986) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.9/10 (60,223 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам