Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Маска (1994)

The Mask
HD 1080p Постер до фільму Маска (1994)

Дивитись онлайн українською Маска (1994)

Стенлі Іпкисса - сором'язливий і невдаха банківський клерк, який працює в місцевому банку. Його часто висміюють навколишні, а з друзів у нього є тільки товариш по службі Чарлі Шумейкер і тер'єр Майло. У цей час гангстер Доріан Тайрел, власник нічного клубу, планує скинути свого боса Ніко. Він також планує пограбувати банк, в якій працює Стенлі, для чого посилає туди свою подругу Тіну, щоб та запам'ятала план будівлі. Стенлі відразу закохується в Тіну, а дівчина, здається, відповідає взаємністю. Пізніше героя не пускають в нічний клуб, де працює дівчина. Але незабаром він знаходить дерев'яну маску у гавані. Коли Стенлі її одягає, то перетворюється в зеленоліцего і химерного спритника під ім'ям Маска. Щоб привернути увагу Тіни, він грабує банк, а потім вривається в клуб і танцює з дівчиною. Тайрела пізніше заарештовують за підозрою в пограбуванні банку. На наступну ніч Стенлі знову перетворюється в Маску, щоб зустрітися з Тіною в парку, але їх перериває поліція. Спочатку йому вдається обдурити поліцію, але в підсумку його ловлять люди Тайрела, який отримує маску. Лиходій приміряє її, і стає злісним зеленим монстром. Тіна відвідує Стенлі в клітці і повідомляє, що завжди знала, що він і є Маска. Тайрел тим часом вбиває Ніко і готується знищити клуб разом з Тіною, яка зрадила його. Майло допомагає Стенлі втекти. Тіні вдається вмовити Тайрела зняти маску, після чого її знову отримує Стенлі, якому вдається врятувати всіх. Поліція звинувачує в усьому Тайрела і знімає зі Стенлі всі звинувачення. На наступний ранок герої викидають маску назад в гавань, а Стенлі і Тіна цілуються.
Показати деталі фільму

Фільм Маска (1994) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.9/10 (293,471 голосів)
Рейтинг: 6.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам