Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Меггі (2015)

Maggie
480p Постер до фільму Меггі (2015)

Дивитись онлайн українською Меггі (2015)

Світ охопила страшна епідемія, яка повільно і болісно перетворює заражених людей на зомбі. Уейд - звичайний чоловік, який все своє життя дбав і захищав свою сім'ю. Але він не зміг уберегти свою дочку Меггі, яка підхопила вірус і вирішила виїхати подалі з дому, щоб не наражати нікого небезпеки. Після тривалих пошуків чоловік все-таки дізнається місцерозташування дочки і знаходить її в одній з лікарень. При цьому він отримує настійні рекомендації від лікаря, який говорить про те, що дівчинку, коли вона почне змінюватися, потрібно буде обов'язково помістити в карантін.Прівезя Меггі додому, Уейд розуміє, що поки не може з нею розлучитися. Він не хоче миритися з поганими новинами, тому намагається робити вигляд, що нічого не відбувається. Все це призводить до несподіваних наслідків, адже оточуючі, в тому числі і місцеві поліцейські, не надто раді відбувається, але через повагу до Уейду, дають йому можливість попрощатися з дитиною і змиритися з неминучим. Меггі отримує необхідну їй турботу, але незважаючи на це, з кожним днем ​​її поведінку і зовнішність змінюється, і незабаром Уейду доведеться приймати складне в його житті рішення.

Показати деталі фільму

Фільм Меггі (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.6/10 (32,940 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам