Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Месники: Ера Альтрона (2015)

Avengers: Age of Ultron
HD 1080p Постер до фільму Месники: Ера Альтрона (2015)

Дивитись онлайн українською Месники: Ера Альтрона (2015)

Над людством знову нависла загроза повного знищення. Причин для цього було декілька, одна з них у тому, що організація "Щ.И.Т.", чиїм обов'язком був захист людей, було практично знищено, до того ж, супер-герої втратили свій авторитет в очах простих громадян. Катастрофа сталася в найнесподіваніший момент, коли більша частина команди "Месників" пішла на спокій і відпочивала. Вони розділилися, і кожен поїхав по різних куточках планети, і тільки Тоні Старк не дозволяв собі розслабиться. Поки його колеги і соратники набираються сил, він одноосібно трудиться у запобігання нових загроз. Саме він розробив систему, завдяки якій людство було б у безпеці. Це програма, яка володіє штучним інтелектом, здатна самостійно розвиватися і визначати загрозу, а після цього, успішно її ліквідіровать.Ета система отримала назву Альтрон і тепер він, бездушна машина, замінив Месників і "Щ.И.Т." Однак, під час тестування Тоні Старк упустив деякі нюанси і після запуску Альтрон почав працювати з помилкою. Програма, яка сама навчається і здатна виявляти нових ворогів, які порушують мир і порядок жителів планети, помилково почала бачити загрозу в самих людях. На його думку, люди не досконалі в порівнянні з ним і в перспективі вони можуть розв'язати війну, тим самим, принести в світ хаос і розруху. Тому, тепер, коли Альтрон став не тільки програмою, а повноцінним андроїдом і, володіє фізичною силою, він починає боротьбу проти людства. Залізна Людина вже усвідомив, яку помилку він допустив і що АЛЬТРОН потрібно негайно зупинити, але власними силами він не може цього зробити. І тепер йому знадобиться допомога всіх Месників, щоб спільно перемогти могутнього андроїда, метою якого стало винищення всіх людей на землі. Ця битва буде дуже небезпечною, але людям більше не на кого розраховувати, адже тільки Месники володіють достатньою силою, щоб зупинити розгніваного Альтрона.

Показати деталі фільму

Фільм Месники: Ера Альтрона (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.4/10 (542,723 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам