Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Непристойна пропозиція (1993)

Indecent Proposal
480p Постер до фільму Непристойна пропозиція (1993)

Дивитись онлайн українською Непристойна пропозиція (1993)

Головний герой романтичної драми «Непристойна пропозиція» зіткнувся з неоднозначним вибором, зробити який йому вдалося далеко не відразу. І це зовсім не дивно, адже мова йде про непристойною з точки зору моралі угоді, на кону якої - його власна дружина. Один впливовий чоловік поклав на неї очі. Так, авторитетний мільярдер запримітив красуню на вечірці, і тепер все, що він бажає - провести з нею хоча б одну єдину ніч. За це він з великою радістю готовий викласти її чоловікові один мільйон доларів. Простим і очевидним такий вибір не назвеш, це справжня підступна дилема. Герой зіткнеться з найсильнішою внутрішньою боротьбою і переорієнтацією ціннісних установок. Нерозумно відмовлятися від такої колосальної суми, але ж очевидно, що це буде коштувати йому ще дорожче - втрата близькості і щирих відносин з його коханою жінкою. Цікаво, що все ж стане вирішальним при остаточному виборі, і яким буде результат і результат непристойного пропозиції.

Показати деталі фільму

Фільм Непристойна пропозиція (1993) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.8/10 (52,938 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам