Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Нестримні 2 (2012)

The Expendables 2
HD 1080p Постер до фільму Нестримні 2 (2012)

Дивитись онлайн українською Нестримні 2 (2012)

Спецзагін професійних найманців прибуває на місце проведення операції з порятунку китайського бізнесмена. Команді також вдається звільнити з полону свого давнього конкурента, який провалив цю місію. Повернувшись додому, вони святкують блискучу перемогу і один з хлопців повідомляє друзям, що хоче залишити роботу і почати спокійне життя з коханою дівчиною. Незабаром лідер спецзагону отримує завдання від агента ЦРУ: добути якийсь кейс, розміщений в сейфі збитого літака. Прибувши на місце, команда потрапляє в пастку. Лідер терористичної групи захоплює хлопчини, який вирушив на останню справу перед завершенням кар'єри найманця. Обдуривши друзів, він жорстоко вбиває свого бранця і разом з кейсом відлітає на вертольоті. Поховавши одного, лідер найманців жадає помсти. Він дізнається, що у викраденому валізі був комп'ютер, в якому зберігався план розташування значної дози плутонію, і відправляється по сліду ворога. Далі команді відкривається нова інформація: терорист поневолив ціле поселення, змусивши людей працювати в шахті. Вони бажають допомогти нещасним людям, але, діставшись до плутонію, противник замінував вхід і зник з небезпечним вантажем. Найманцям вдається врятувати громадян, знову взявши слід злодіїв. На допомогу вельми до речі приходять і агенти ЦРУ. Об'єднавшись, вони виявляють терористів і знищують їх, забравши викрадене. Попрощавшись з поліцейськими, спецзагін відправляється до дівчини загиблого друга, щоб передати їй його останній лист, фотографію і готівку. Після важкої подорожі, вони їдуть додому вшанувати пам'ять товариша.
Показати деталі фільму

Фільм Нестримні 2 (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (262,381 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам