Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Різдво / Ніч перед похміллям (2015)

The Night Before
HD 1080p Постер до фільму Різдво / Ніч перед похміллям (2015)

Дивитись онлайн українською Різдво / Ніч перед похміллям (2015)

Ніч перед похміллям (2015)

Ісаак, Ітон та Кріс це три ліпших друга, котрі живуть у великому місті Нью-Йорк і по складеній традиції багато років назад, вони заправляють кожне Різдво разом. Останнім часом у житті героїв виникли деякі зміни, через що це останнє Різдво котре вони зустрічають разом. Ісаак взагалі став сімейною людиною, у котрої незабаром буде маленька дитина. Але не дивлячись на це друзі не хочуть скучати перед телевізором у цю святкову ніч, хлопці збираються відправитись по вулицям нічного міста та відвідати саму веселу та схиблену Різдвяну вечірку. Допомагає цьому ще той випадок, що жінка Ісаака дала йому чарівну коробочку , у котрій було пару видів наркотичних засобів, які він відразу вирішив скуштувати, для початку він вирішив розігрітись грибами а далі понесло.:)
Наші герої на красивому, довгому, лімузині від фірми Ретбул розїжджають по місті, відвідуючи різні клуби, заводять нові знайомства, а саме головне відпочивають так як нібито це останній день в їхньому житті. Вони потрапляють у купу непередбачених, сішних, часом не зрозумілих ситуацій, виходити з котрих прийдеться їм і лише їм самим. Чоловіки хочуть провести саму круту ніч так, щоб запам’ятати це на усе життя та розкажуть згодом своїм дітям, як вони відпочивали колись у свої старі часи з кращими друзями котрі стали другою родиною.
Ця, так сказати подорож, змінить життя наших героїв, хтось знайде своє кохання, хтось зрозуміє що таке сім’я, а хтось зрозуміє хто такі справжні друзі...

Показати деталі фільму

Фільм Різдво / Ніч перед похміллям (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (42,745 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам