Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

П'ятий елемент (1997)

The Fifth Element
360p Постер до фільму П'ятий елемент (1997)

Дивитись онлайн українською П'ятий елемент (1997)

Кожні 5 тисяч років десь в космосі пробуджується Вселенське Зло, щоб погубити світову гармонію і безроздільно панувати над всім сущим. І кожен раз необхідна сила, що протистоїть цим підступним задумам. Для цієї мети древній божественний народ винайшов п'ять елементів, які з'єднавшись, здатні дати відсіч хаосу і знищити стрімко розростається Тьму. Ось і тепер інфернальні сили загрожують людству. У середині 23-го століття дослідники виявляють дивний об'єкт в самому центрі Всесвіту, який поглинає матерію і розростається, невразливий перед будь-яким впливом. Виявляється, що загальної катастрофи потурають агенти Зла з нашої Галактики. Ними керує фабрикант, виробник зброї Еммануель Зорг, який мріє про світове панування. Раптово, недалеко від земних рубежів зазнає аварії корабель древньої цивілізації. Ніхто не вижив, але з збереженої ДНК вчені відтворюють одного представника цього благородного народу. Їм надається дівчина Лила, у всьому подібна зі звичайними людьми, але генетично і ментально набагато складніше і досконаліше їх. Вона усвідомлює свою місію: їй належить врятувати Всесвіт і стати п'ятим елементом в стародавньому пристрої, тисячоліттями що зберігався в Єгипті. Це спадщина раси мондошванов, призначене протистояти підступам Зла і в одну мить знищити зростаючий у Всесвіті згусток антиматерії. Відважний нью-йоркський таксист Корбен Даллас мимоволі потрапляє в центр боротьби за майбутнє всього світу. Він рятує Лілу та допомагає їй відшукати всі відсутні елементи для боротьби з набирає силу Темрявою. Але в останню мить своєї місії дівчина жахається всій масі людського гріха. Справа рятує любов, яка і виявляється завжди відсутньою п'ятим елементом в боротьбі зі Злом.
Показати деталі фільму

Фільм П'ятий елемент (1997) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.7/10 (378,948 голосів)
Рейтинг: 6.9/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам