Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Пірати (1986)

Pirates
360p Постер до фільму Пірати (1986)

Дивитись онлайн українською Пірати (1986)

Фільм розповідає про пригоди безстрашного піратського капітана Реда і його відданого помічника молодого патріота-француза на прізвисько «Жабеня». 4 роки до подій фільму вони проводять на безлюдному острові, потім їх підбирає іспанський галеон. Ред дізнається, що корабель везе золото інків. Тому відважний пірат піднімає бунт на кораблі і разом з іншими матросами захоплює владу... Отримавши корабель «Нептун» в розпорядження Ред виявляє на ньому трон індіанського вождя зроблений з чистого золота. Піднявши на кораблі «Веселого Роджера», він бере курс на острів контрабандистів щоб продати там бранців з корабля і розібратися з одним боржником. На острові розпочався розгул в честь, дивом уцілілого капітана Реда і Жабеняти, полонені іспанці тим часом за допомогою п'яниці адвоката з відрізаним мовою зуміли звільниться (поки більшість піратів на острові), повернути собі корабель і втекти. Капітан Ред на гроші, отримані від боржника купує інший корабель і відправляється в погоню. В руках у піратів залишилася племінниця намісника Маракайбо. Ред, Жабеня, негр матрос, і заручниця переодягнувшись ченцями відвідують дядька-намісника після недовгих тортур він пише папір про видачу трону «монахів». Але при перевезенні трону з ними трапилася дуже цікава проблема... Пізніше їх помітив патруль і їх заточили у в'язницю в очікуванні шибениці. Племінниця намісника закохалася в Жабеняти, але повинна була разом з троном повторно відправиться в Іспанію на «Нептуні». В цей же ранок засуджених звільняють пірати і вони знову відправляються в гонитву. Вони наздоганяють галеон, і починається остання сутичка.

Показати деталі фільму

Фільм Пірати (1986) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (6,738 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам