Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Полювання на монстра (2015)

Monster Hunt
360p Постер до фільму Полювання на монстра (2015)

Дивитись онлайн українською Полювання на монстра (2015)

Полювання на монстра (2015)

Фільм «Полювання на Монстра» описує дивовижний світ, в якому раніше знаходилося місце для всіх. Однак злість, заздрість і жага влади привели до протистояння людей та інших живих істот. Тільки не всі монстри злі і не всі люди ті, за кого себе видають. Цянь Ху Ге - жадібний злодій, готовий на все, щоб отримати силу. В тому числі, він не проти позбутися від «дитини» Інь Тяня. З цим хлопцем трапилася незвичайна історія: він зустрівся з демоном і виявився зачарований ним. Через деякий час у героя стали проявлятися всі ознаки вагітності, а опісля народився малюк Ван Хубала, схожий, за твердженням супутниці Інь Тяня, на ріпку. Дівчина - дочка загиблого мисливця на монстрів. Вона абсолютно безстрашна і дасть фору в бою багатьом. Красуня залишається разом з новим знайомим, щоб захистити його і його «потомство». Її допомога дуже до речі: Ван Хубала - майбутній король демонів. А це значить, знайдуться бажаючі нашкодити йому і заволодіти негласним троном. Тільки ось крихітний монстр з кожним днем набирається сил і починає дивувати здібностями оточуючих...

Показати деталі фільму

Фільм Полювання на монстра (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (3,446 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам