Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Самотній рейнджер (2013)

The Lone Ranger
HD 1080p Постер до фільму Самотній рейнджер (2013)

Дивитись онлайн українською Самотній рейнджер (2013)

Цю історію розповів маленькому хлопчикові старий індіанець. Колись на Дикому Заході жив молодий юрист Джон Рід. Одного разу в поїзді він став свідком втечі небезпечного злочинця, і вони з братом вирушили в погоню. Обидва потрапили в засідку, Ден був по-звірячому вбитий бандитами, і адвокату не залишалося нічого, крім помсти. Він назавжди приховав своє обличчя і перетворився в Одинокого Рейнджера, про який пізніше розповідатимуть легенди. Джон вершив справедливість не один, у нього був помічник - індіанець на ім'я Тонто, і разом вони пройшли через безліч небезпек. Удвох вони дали справжній бій беззаконню на Дикому Заході, а візитною карткою головного героя стала його маска. Його кровний ворог - Бутч Кавендіш, безжальний кілер, одне ім'я якого наводило на людей страх. Він уже відправив на той світ безліч народу, і ніхто не зміг його зупинити. Незважаючи на дружбу, між Джоном і Тонто виникало чимало протиріч, і пройшов час, поки вони навчилися бути єдиною командою. Тим часом бандити захопили в заручники жінку з дитиною, і Одинокий Рейнджер пустився в люту погоню. На цей раз в живих залишиться тільки один - або він, або Бутч. За допомогою Тонто Риду вдалося узяти гору і врятувати полонених. Він відмовився від подяки, залишив на обличчі маску і поїхав з міста разом з індіанцем.
Показати деталі фільму

Фільм Самотній рейнджер (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (197,956 голосів)
Рейтинг: 8.2/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам