Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Self/less. Ціна безсмертя (2015)

Self/less
HD 1080p Постер до фільму Self/less. Ціна безсмертя (2015)

Дивитись онлайн українською Self/less. Ціна безсмертя (2015)

Self/less. Ціна безсмертя (2015)

Меттью Гуд («Самотній чоловік»), Райан Рейнольдс і Бен Кінгслі в захоплюючому фантастичному бойовику індійського режисера Тарсема Сінгха («Клітка», «Запределье»). Сюжет розповідає про майбутнє, де можна зберегти собі життя, імплантованих свідомість у нове молоде тіло. Недалеке майбутнє. Людству вдалося перемогти смерть за допомогою пересадки своєї свідомості в більш молоде і міцне тіло, вирощене методами генної інженерії. Однак ця операція поки дуже дорога і ризикована, тому вона суворо засекречена і доступна тільки певному колу осіб. Головний герой, вмираючий багатий старий, готовий віддати все своє майно, аби ненадовго продовжити собі життя. Операція проходить успішно, і герой обживається в новому тілі, але незабаром дізнається шокуючі відомості про те, звідки воно взялося. Вирішивши розкрити ці дані світу, герой дуже ризикує, адже секретна організація, яка займається імплантацією, не зупиниться ні перед чим, аби не допустити витоку інформації ... Чим закінчиться ця незвичайна і драматична історія, ви дізнаєтеся, якщо вирішите дивитися онлайн цей фільм.

Показати деталі фільму

Фільм Self/less. Ціна безсмертя (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (73,700 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам