Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Сікаріо (2015)

Sicario
HD 1080p Постер до фільму Сікаріо (2015)

Дивитись онлайн українською Сікаріо (2015)

Сікаріо (2015)

Фільм «Вбивця» - кримінальний бойовик про боротьбу правоохоронців з мексиканським наркокартелем. Держдепартаменту потрібен фахівець з протидії експансії наркокартелів. І саме Кейт Мейсі отримує цю посаду, хоча раніше не мала досвіду в подібній роботі. Вона брала участь в операціях із захоплення і знищення окремих торговців і пішаків у великому незаконному бізнесі, пов'язаних з наркотиками, але так далеко не забиралася ніколи. Після чергового не особливо легкого минулого завдання, Кейт погоджується перетнути американо-мексиканський кордон і почати полювання на ватажка місцевої мафії. Він заправляє всім, здійснюючи операції на мільйони і отруюючи життя нормальних людей в обох сусідніх країнах. Основна проблема відрядження в тому, що незрозуміло, кому тут можна довіряти. Дії американських спецслужб в Мексиці неофіційні, а вороги з'являються, як гриби після дощу. Мейсі виявляється в пастці: вона з самого початку була приманкою. Залишилося зрозуміти, кому це вигідно і як вибиратися зі скрутного становища.

Показати деталі фільму

Фільм Сікаріо (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.6/10 (276,025 голосів)
Рейтинг: 7.8/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам