Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Спуск (2005)

The Descent
360p Постер до фільму Спуск (2005)

Дивитись онлайн українською Спуск (2005)

Джуно, Сара, Бет, Ребекка і Сем завжди були кращими подругами і просто обожнювали активний відпочинок. Одного разу сім'я однієї з них гине в автокатастрофі, і інші, щоб допомогти їй розвіятися, вирішують влаштувати прогулянку по печерах в Аппалачских горах. До них приєднується відома любителька екстриму Холлі, і група вирушає в дорогу. Дівчата спускаються під землю, знаходять вузький лаз і, спонукувані цікавістю, проповзають через нього. Раптово вхід обвалюється, і вони залишаються в непроглядній темряві, не знаючи, чи є звідси ще один вихід. Додатково до всього з'ясовується, що Джуно, організатор походу, повела групу по зовсім іншим маршрутом, тому рятувальникам невідомо їх місцезнаходження. У пошуках шляху нагору подруги йдуть далі, як раптом на них накидаються моторошні білі тварі. Це справжні господарі підземного лабіринту, які є такими, що втратили людську подобу нащадками древніх людей. Вони вбивають Холлі, і дівчата з жахом розбігаються, втрачаючи один одного в темряві. При цьому Джуно випадково ранить Бет, після чого, не дивлячись на благання, кидає її стікати кров'ю на самоті. Вмираючу знаходить Сара і та повідомляє їй, що вбивця мала зв'язок з її покійним чоловіком. Кровожерливі істоти наздоганяють і розривають подруг одну за одною, і в підсумку в живих залишаються лише двоє. Волею випадку ними виявляються зрадниця і обдурена дружина. Спочатку їм доводиться битися з мешканцями печер, а потім, в помсту за все, Сара завдає Джуно удар в ногу і тікає, залишивши її наодинці з ворогами. Дівчина знаходить вихід і їде на машині, але потім виявляється, що це була гра її уяви. У фіналі вона бачить перед собою загиблу дочку і чує страшний крик однієї з тварин.
Показати деталі фільму

Фільм Спуск (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.2/10 (169,298 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам