Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Суперкрос (2005)

Supercross
360p Постер до фільму Суперкрос (2005)

Дивитись онлайн українською Суперкрос (2005)

З самого дитинства брати Тріп і Кей Сі Карлайл дуже близькі і дружні, але постійно у всьому змагаються один з одним. Їх покійний батько займався мотоспортом і прищепив цю любов своїм синам. Велику частину часу Тріп і Кей Сі віддають тренуванням і мотоперегонам, щоб одного разу виграти суперкрос, тим самим здійснивши давню мрію батька. А поки йдуть приготування до екстремальних гонок, хлопці підробляють чистильниками басейнів, і переробляють своїх "залізних коней" для національного чемпіонату.
Одного разу Кей Сі посміхається удача: перспективного хлопця запрошують в команду великої та відомої мотокомпаніі, в якій лідером є досвідчений мотоцикліст Роді Спаркс. Тепер у Кей Сі є не тільки новий потужний мотоцикл, але і всі шанси на перемогу, тоді, як у Тріпа можливості куди скромніше. Протистояння між братами наростає з кожним днем. Хто ж пройде суперкрос і стане переможцем?

Показати деталі фільму

Фільм Суперкрос (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.1/10 (4,085 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам