Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Тихоокеанський кордон / Тихоокеанський рубіж (2013)

Pacific Rim
HD 720p Постер до фільму Тихоокеанський кордон / Тихоокеанський рубіж (2013)

Дивитись онлайн українською Тихоокеанський кордон / Тихоокеанський рубіж (2013)

У надрах океану відкривається портал, через який в наш світ входять жахливі чудовиська, іменовані людьми Кайдзу. Вони забирають життя мільйонів людей, і руйнують сотні міст на нашій планеті. Весь світ вирішує об'єднатись на боротьбу з інопланетянами, і створюється проект зі створення потужного зброї, здатного протистояти монстрам. В його основі лежать величезні бойові роботи, з новітнім озброєнням, керовані за допомогою нейронів людського мозку. Їх ще називають єгерями. Для управління однієї такої машиною необхідно дві людини, також пов'язаних один з одним нейронної зв'язком. Два брата близнюка - Райлі і Йенс є пілотами робота третього покоління і патрулюють узбережжя в районі підводного розлому. Раптово з'являється Кайдзу на ім'я «Остроголов», і починається смертельна битва. У ній Йенс гине, а Райлі, самостійно керуючи єгерем, знищує чудовисько. Після смерті брата герой іде зі служби, а єгері починають зазнавати поразок одне за іншим. Світовий уряд вирішує закрити цей проект і почати будувати стіну, що розділяє сушу від океану. У той же час вчені досліджують мозок убитого Кайдзу і виявляють в ньому жахливу інформацію. Ці чудовиська просто розвідники, і після них через портал прийдуть «дезінсектор», які знищать все живе на планеті. Проект повертається з метою закинути в розлом ядерну бомбу. Райлі знову в строю разом з новим пілотом - дівчиною на ім'я Мако. Її батьки були вбиті чудовиськом, і вона мріє покласти цьому край. Зав'язується відчайдушна битва роботів і Кайдзен, в ході якої напарникам вдається відправити робота з ядерним реактором в портал, а самим на капсулі вислизнути з епіцентру вибуху. В результаті світ врятований, а "вікно" в інший світ закривається.
Показати деталі фільму

Фільм Тихоокеанський кордон / Тихоокеанський рубіж (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (399,838 голосів)
Рейтинг: 8.3/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам