Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Тренувальний день (2001)

Training Day
HD 720p Постер до фільму Тренувальний день (2001)

Дивитись онлайн українською Тренувальний день (2001)

У кримінальному трилері Антуана Фукуа «Тренувальний день» Дензел Вашингтон вперше в своїй кар'єрі втілив образ «поганого хлопця» і зробив це настільки потужно, що заробив другий за рахунком «Оскар». Партнером іменитого афроамериканця на знімальному майданчику став Хоук, вдало впорався з роллю позитивно героя.

Основна, сюжетна складова з якої заснована на Лос-Анджельському скандалі навколо корумпованості однієї з поліцейських ділянок, безперечно варто дивитися. Один день з життя новоспечених напарників ідеально вмістився в двогодинний хронометраж фільму. Поліцейського Джейка перевели в інший відділ. Тепер йому доведеться розбиратися з зарваними наркодилерами. Молодому поліцейському приставили досвідченого і суворого напарника.

Не відкладаючи в довгий ящик, Харріс починає перевіряти новачка на міцність і на здатність розставляти пріоритети. Після закінчення першого дня на новому місці Джеку належить зробити непрості висновки.

Показати деталі фільму

Фільм Тренувальний день (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.7/10 (330,259 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам