Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015)

Ted 2
HD 720p Постер до фільму Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015)

Дивитись онлайн українською Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015)

Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015)

Зустрічайте довгоочікуване повернення авантюриста і пройдисвіта на ім'я Тед в 2 частини смішної комедії +2015 року «Третій зайвий 2». Радимо дивитися кращі американські фільми онлайн в хорошій якості на нашому сайті. Життя у плюшевого ведмедя Теда склалося якнайкраще. Тепер він став набагато відповідальніше, адже у нього є дівчина, від якої у чоловіків паморочиться голова.Она красива блондинка з довгими ногами, шалено закохана в свого хлопця. У Джонні, на жаль, все не так гладко. Розлучившись зі своєю дівчиною, друг веде холостяцький спосіб життя. Ведмідь прийшов до приятеля, щоб поділитися радісною новиною. Він з подругою хоче завести дитину, однак проблема в тому, що з відомих причин Тед не може стати повноцінним батьком. Тоді Джонні вирішує допомогти йому і обидва починають пошуки відповідного донора для майбутнього дитини. ось тут вони стикаються з справжньою проблемою. Суспільство не бажає приймати нового члена, який навіть людиною не є, а ще й дітей захотів. Щоб відстояти своє право на нормальне життя Джоні і плюшевий ведмідь відправляються до юриста. Ним виявилася досить симпатична дівчина, яка вирішила допомогти друзям у що б то не стало.

Показати деталі фільму

Фільм Третій зайвий 2 / Тед 2 (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.3/10 (148,048 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам