Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Три дев'ятки (2016)

Triple 9
HD 720p Постер до фільму Три дев'ятки (2016)

Дивитись онлайн українською Три дев'ятки (2016)

Три дев'ятки (2016)

Три дев'ятки» - це поліцейський код, який використовують в Америці представники закону при виклику патрульної машини. Цей сигнал означає високу ступінь небезпеки, озброєних злочинців і складну ситуацію. Саме він звучить, якщо грабіжники беруть заручників або наставляють зброю на самих поліцейських. Але в цей раз все буде зовсім інакше. Справа в тому, що злочинцями виявляться самі служителі закону, які, забувши про клятви, обов'язок і честь, вирішили зайнятися кримінальним бізнесом.

Корупція процвітає не тільки в уряді, але і в поліції. Приятелі і колеги задумали значно збільшити свої рахунки в банку, зробивши небезпечний злочин. Вони прекрасно знають, як працюють «копи», оскільки самі не раз зустрічались з діями злочинців-грабіжників. Але саме цей досвід дасть їм можливість втекти від погоні і сховатися з награбованим. Тільки виникає ряд проблем, пов'язаних з доказами і показаннями свідків. Щоб відвести від себе підозри, поліцейським потрібно направити детективів по неправильному сліду. І при цьому вони хочуть уникнути внутрішнього розслідування. Як це зробити? Підставити інших людей, звинувативши їх в порушенні закону. Але чи вийде у продажних «копів» уникнути відповідальності за цей злочин?

Показати деталі фільму

Фільм Три дев'ятки (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.3/10 (54,174 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам