Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Велика втеча (1963)

The Great Escape
HD 720p Постер до фільму Велика втеча (1963)

Дивитись онлайн українською Велика втеча (1963)

Фільм «Велика втеча» ( «The Great Escape», 1963) заснований на реальних подіях. Він розповідає історію військовополонених, яких не зміг зламати навіть найстрашніший концтабір. Раз у раз вони намагаються повернути собі свободу, ризикуючи при цьому життям. І навіть спеціальний табір Люфтваффе, звідки, як вірили полковники німецької армії, втекти неможливо, не зміг їх зупинити, адже герої вірять, що втеча - це не просто бажання, а обов’язок перед батьківщиною.

Знайти лазівку, продумати шляхи відступу і пройти непоміченими через ретельно підібрану охорону не так-то просто. Довгий час союзники змушені підкорятися своїм ворогам, щоб вивчити обстановку і як слід підготуватися. І ось нарешті з'явилася довгоочікувана можливість! Колючий дріт залишений позаду, герої на волі, але піднята по тривозі погоня вже в дорозі. Чим закінчиться це полювання на людей?

Незважаючи на досить простий сюжет, фільм тримає глядача в напрузі до останнього кадру. Він показує, через що довелося пройти солдатам, які боролися проти фашизму і як важливо не опускати руки, продовжуючи боротьбу до останнього подиху.

Показати деталі фільму

Фільм Велика втеча (1963) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (189,243 голосів)
Рейтинг: 1/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам