Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Втікач (2015)

The Runner
Видалено! Постер до фільму Втікач (2015)

Дивитись онлайн українською Втікач (2015)

Втікач (2015)

Головний герой Джиммі Конлон має значний досвід роботи і вельми сумнівну популярність. Він найманий вбивця на прізвисько Могильник. Зараз герой переживає незначний криза, колись життя Джиммі була набагато краще. У 55 років могильником переслідують гріхи минулого життя і надто вже наполегливий поліцейський. Всі 30 з гаком років поліцейський відставав від Джиммі всього на один маленький крок. Однак гангстер знаходить розраду, вживаючи у великих кількостях елітний віскі. Шон Магуайер - старий друг глави клану бруклинских мафіозі. Якось раз своєю мішенню він вибрав Майка, сина Джиммі, з яким той вже багато років не підтримує контакт. Головному героєві доводиться вибирати між своєю давно забутої сім'єю і мафією. Чоловік разом з сином пускається в перегони. Єдина можливість спокутувати провину за минуле - це врятувати Майка від вірної смерті. У розпорядженні Джиммі є тільки одна ніч для прийняття рішення.

Показати деталі фільму

Фільм Втікач (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.6/10 (3,737 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Відео заблоковано через скаргу:
ТОВ «Інтернет Копірайт Менеджмент» вул. Виборзька , 42-а м. Київ, 03067, Україна e-mail: [email protected] http://ruprotect.com
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам