Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Американський Пиріг 3: Весілля (2003)

American Pie 3: Wedding
480p Постер до фільму Американський Пиріг 3: Весілля (2003)

Дивитись онлайн українською Американський Пиріг 3: Весілля (2003)

Не всі учасники попередніх кулінарно-сексуальних випусків молодіжної комедії погодилися взяти участь в третій частині непристойних пригод, але ті, хто залишився, знову виклалися на сто двадцять відсотків під чуйним керівництвом режисера Джессі Ділана і сценариста Адама Херца. Сюжетне наповнення будується навколо одного важливого події: майбутнього весілля Джима і Мішель. Особливий захват з цього приводу відчуває Стифлер. Він дуже хоче бути боярином і позалицятися за подружкою нареченої. Але перш, ніж наречений з нареченою перейдуть до урочистого обміну клятвами, їм доведеться пережити чимало курйозних моментів. Один парубочий, за організацію якого взявся все той же пашить ентузіазмом Стифлер, чого вартий! У батька Джима, як зазвичай, на все буде своя думка, яким він не втомлюється ділитися з оточуючими, а Фінч, перш захоплений мамою Стіфлера, переключить свою увагу на молодшу сестру Мішель. Поринути в метушливу атмосферу веселощів можна, почавши дивитися онлайн «Американський пиріг 3: Весілля». Подивитися фільм "Американський пиріг 3: Весілля" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!
Показати деталі фільму

Фільм Американський Пиріг 3: Весілля (2003) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.3/10 (167,230 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам