Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Ананасовий експрес (2008)

Pineapple Express
480p Постер до фільму Ананасовий експрес (2008)

Дивитись онлайн українською Ананасовий експрес (2008)

Дейл Дентон доставляє по місту повістки до суду. Робота забирає багато нервів, тому він не проти побалуватися «косяком» у вільний час. У цьому йому допомагає наркоторговець Сол. Драгділлер пропонує Дейл «Ананасовий експрес» - новий забійний сорт. Дентон курить і відправляється до Теду Джонсону - одному зі своїх адресатів і ватажкові мафії. Під'їхавши до будинку бандита, хлопець бачить, як той напару з Розі Перес - корумпованою поліцейської, вбивають китайського конкурента. Дейл намагається якомога швидше «злиняти», але привертає увагу мафіозі і залишає доказ. У поспіху він упускає на тротуар косяк з «Ананасовий експрес», що призведе бандитів до Солу. Тед надає небезпечним наркобароном. Дейл поспішає розповісти драгділлеру, що тепер вони в небезпеці. Хлопці розуміють, що їм загрожує смерть. Героям призначається зустріч з поплічником боса - Редом, проте накурена трави, вони пропускають «стрілку». Все-таки поспілкувавшись з посередником товариші розуміють, що Тед серйозно налаштований вбити їх і вирішують сховатися з міста. Дейл продає марихуану, виручає гроші на автобус і намагається виїхати, але його заарештовують за наркоторгівлю. Хлопці ухиляються від поліцейської погоні і люто сварилися. Герої окремо потрапляють в полон до Теду і реду. Коли представник азіатської банди атакує супротивників, які вбили його товариша, Солу і Дейл вдається втекти. Їх перехоплює Метісон, який ранить Дентона. У бійці і перестрілці друзі усувають всіх ворогів. Китайський мафіозі підриває сарай, але в останній момент головному герою вдається врятувати свого драгділлера. Ред теж виживає і мириться з хлопцями. Кінострічка закінчується сніданком товаришів в кафе і обговоренням божевільного пригоди, потім за ними приїжджає бабуся Сола, щоб відвезти в лікарню.
Показати деталі фільму

Фільм Ананасовий експрес (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (274,000 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам