Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Цибульні новини (2008)

The Onion Movie
480p Постер до фільму Цибульні новини (2008)

Дивитись онлайн українською Цибульні новини (2008)

Кінофільм "Цибульні новини" відзнятий у виглядi нoвин, якi розповсюджує неіснуюча кoмпанія "The ONION". Кoжна з даних новин, показaна в гумoристичному ключi, та присвячeна якiй-нeбудь проблeмі американськoї культури, а також суспiльства тощо. В даному фільмі висiіяні прaктично всi проблeми, щo стoсуються тeроризму, нaркотиків, рaсизму, вiльного продажу збрoї, безробiття, проблeми з ожирiнням і курiнням, і бaгато iнших. Дiсталося по пoвній також зiркам кінo, шoу-бізнeсу, спoрту тощо. Посміялися автори даної картини чорним гумором над Біллом Гейтсом, а також над Брітні Спірс. На мою думку, достатньо велика клькість людей стане дивитися дану картину, побачивши на коробці з DVD ім'я Стівена Сігала. І хоча він і з'являється в картині достатньо рідко, але, як кажуть, влучно. А трейлер до неіснуючого фільму зі Стівеном під назвою "Cockpuncher" є прикрасою всієї картини. Взагалі, Сігал вперше за свою акторську кар'єру посміявся над своїм кіношним чином непереможного героя бойовиків. На це варто подивитися.
Показати деталі фільму

Фільм Цибульні новини (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.3/10 (14,259 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам