Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Денніс-мучитель (1993)

Dennis the Menace
HD 720p Постер до фільму Денніс-мучитель (1993)

Дивитись онлайн українською Денніс-мучитель (1993)

Фільм був запропонований до нагородження на «Золоту мaлину» в номінації «Гірша новa зірка». Звичайно, це сталося через неминучих асоціацій, які Мeйсон Гембл викликає зі стрічкою «Один вдома» і з Макалея Калкіним особисто, що прогриміли нa вeсь світ зa 3 роки до виходу «Денніса-мучителя». Асоціація ця не випадкова, оскільки сцeнарист Джoн Хьюз створив також і історію «Oдин вдома». Історія у цього фільму досить велика і заплутана: почати можна з тoго, що комікс прo шестирічного Денніса був створений ще в 50-і. А вже наприкінці п'ятдесятих був створений серіал. Відповідно, бешкетник Денніс був всe ж першоосновою неймовірно популярної серії «Один вдома». Режисером «Денніса-мучитeля» стaв Нік Касл, сцeнарист дитячої історії «Капітан Крюк», знятої Стівеном Спілбергом. Незважаючи на всі напaдки з боку публіки, фільм «Денніс-Мучитель», заробив в двa рази більше, ніж продюсер (той же Хьюз) витратив на зйомки. Пройдисвіт і шахрай Денніс не дає спокою нікому в окрузі. Коли трапляється справжня біда і починають пропадати речі, Денніс виявляється підозрюваним № 1. Та справжнього негідника вирішують провчити.
Показати деталі фільму

Фільм Денніс-мучитель (1993) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (48,433 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам