Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Десять ярдів 2 (2004)

The Whole Ten Yards
HD 720p Постер до фільму Десять ярдів 2 (2004)

Дивитись онлайн українською Десять ярдів 2 (2004)

Дантист Ніколас Озеранскі (Озз) щасливий: він має хорошу роботу, великий будинок, різноманітний арсенал зброї і кохану дружину, яка готується ось-ось подарувати йому дитину. Він припинив спілкування зі своїм приятелем, колишнім кілером Джіммі-Тюльпаном. Здавалося б, живи і радій. Але у головного героя розвивається параноя на грунті подій, пережитих в першій частині. Як виявилося - не дарма. Лазло Гоголак, глава клану угорської мафії і колишній бос Джиммі, вийшов на свободу і бажає повернути свої гроші, які у нього «повели» головні герої. Для цього він викрадає дружину Озза, Сінті. Розгублений Ніколас відправляється на пошуки свого приятеля Тюльпана. Зустрівшись з ним, він дізнається, що той давно зав'язав з кримінальною діяльністю і тепер займається виключно домашнім господарством. А його дружина Джілл ніяк не може досягти успіху в професійній діяльності. Вона вирішила стати кілером, як колись чоловік. Правда, поки «клієнти» помирають не від її рук, а від безглуздих випадковостей. Сам же Джиммі жахливо комплексує через відсутність у них дітей. Але незважаючи на всі труднощі, вони все ж вирішують допомогти Оззу. Багато курйозних і небезпечних пригод трапляється з головними героями. Вони викрадають сина Лазло. У них цілиться підісланий кілер. Між друзями навіть відбувається сварка через жінку. Джиммі і Ніколас потрапляють в руки викрадачів і з визволителів перетворюються в бранців. Але вчасно наспіла Джилл звільняє їх. В ході перестрілки і подальших подій дантист дізнається, що все це запланована гра, про яку з самого початку знала і його дружина. А їх головний ворог - Лазло - виховав Джиммі, і той кличе його татом. У фінальній сцені Джилл зізнається чоловіку в свою вагітність. Тюльпан зворушений до сліз.
Показати деталі фільму

Фільм Десять ярдів 2 (2004) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (48,488 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам