Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Доктор Дулітл 2 (2001)

Dr. Dolittle 2
480p Постер до фільму Доктор Дулітл 2 (2001)

Дивитись онлайн українською Доктор Дулітл 2 (2001)

У житті циркового улюбленця - ведмедя Бруно, що обожнює фаст-фуд, різні дурощі і розваги, все чудово. У нього багато шанувальників, їжі, та й в основному безтурботна, сите життя. Крім одного «Але!». Він є останнім чоловічим представником свого роду. Єдина можлива супутниця клишоногого циркача - це дика ведмедиця Єва, однак вона не бачить в ньому майбутнього коханого. Адже добродушний ведмедик абсолютно не пристосований до існування в лісі, ледачий і вибагливий. Але за збігом обставин недалеко проживає доктор Джон Дуліттл, розуміє мову звірів і вільно розмовляє з ними. Тепер перед добродушним ветеринаром стоїть відповідальне завдання: врятувати «невдахи» від повного вимирання його виду, тобто виступити в ролі сімейного психолога-сексолога, намагаючись зв'язати інтимними узами розбещеного одного з його пасією. І чоловік починає вчити Бруно добувати їжу, ловити рибу і відстоювати свої інтереси на правах господаря пущі. На тлі цих подій доктор разом з мешканцями дикої природи вступає в боротьбу і з лісорубами, які намірилися знищити житла неугодних їм звірів. В результаті ведмедю вдається завоювати серце і лапу коханої твсего лише за 3 тижні. За це щаслива сім'я допомагають Джону налагодити взаємини з його дочками, «які переживають» перехідний вік. Щасливий фінал.
Показати деталі фільму

Фільм Доктор Дулітл 2 (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.7/10 (36,389 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам