Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Крутий хлопець (2002)

The New Guy
480p Постер до фільму Крутий хлопець (2002)

Дивитись онлайн українською Крутий хлопець (2002)

У звичайну просту школу приходить вчитися новий учень, на ім'я Гіл Харріс. Там він завойовує серця багатьох дівчат, які від нього просто божеволіють. Він моментально зміг зачарувати всіх учениць в школі. Гілл Харріс стає Містером Популярність! Проте головний герой приховує велику таємницю. Адже його зовсім недавно звали не Гіл, а Діззі. Він навчався в іншій школі і був великим невдахою, якого всі відшивали і дражнили. Він зміг змінитися за допомогою Лютера, його знайомого. Лютер у свою чергу повідав йому кілька секретів. І Діззі перетворився на звабливого і чарівного Гіла, але далеко не всім учням школи сподобався новий хлопець. І коли недоброзичливці дізнаються про його секрети, вони всіляко намагаються його викрити. А Гілл намагається втриматися на вершині п'єдесталу шкільної ієрархії.
Показати деталі фільму

Фільм Крутий хлопець (2002) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.9/10 (30,102 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам