Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Син маски (2005)

Son of the Mask
480p Постер до фільму Син маски (2005)

Дивитись онлайн українською Син маски (2005)

Фільм «Син маски» (Son of the Mask) мало пов'язаний з оригінальною картиною «Маска», з Джимом Керрі у головній ролі, цей фільм в цілому багато запозичує від попередника, але розповідає трохи іншу історію. За сюжетом - карикатурист Тім Евері раптово став володарем чарівної, легендарної маски, створеної в стародавні часи божеством Локі. У Тіма, є маленька дитина, нещодавно народжений син, який має здатності перевершують звичайні можливості нормальної людини. Коли малюк знаходить магічну маску, він спільно з улюбленою собакою балуються і знайомитися з новою іграшкою. Унікальні властивості маски настільки великі, що в будинку швидко починається повні бардак і безлад. Але це лише квіточки, а ягідки починаються тоді - коли за своєю маскою приходить сам Бог пустощів Локі. Він не зупиниться ні перед чим аби повернути її у своє володіння. На створення фільму витратили грандіозний бюджет у розмірі 80 мільйонів доларів, але в світовому прокаті зібрали лише половину від вкладених коштів. Також фільм був представлений в семи номінаціях на «Золоту Малину», але переміг лише в одній.
Показати деталі фільму

Фільм Син маски (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 2.2/10 (44,751 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам