Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Сорокарічний та незайманий (2005)

The 40-Year-Old Virgin
HD 720p Постер до фільму Сорокарічний та незайманий (2005)

Дивитись онлайн українською Сорокарічний та незайманий (2005)

Ця комедійна стрічка повідає нам про історію скромного і закомплексованого чоловіки - Енді Стіцер. За все своє непоказне життя він не зумів добитися і мінімального успіху у відносинах з жінками. Коли побачення досягало кульмінаційного моменту, він не справлявся із застібкою бюстгальтера дівчини, або йому попадалися панянки, які віддають перевагу сексуальним фетишизмам. Одного разу Енді, абсолютно втративши надію, припиняє всі спроби. Він багато чого домігся до свого 40-річчя: вірні друзі, затишне житло, гідна робота. Але він, як і колись залишається обділеним в сексуальному житті. Деякі його друзі, впевнені що він неадекватний, деякі глибше розуміють ситуацію і намагаються давати йому слушні поради, застосування яких найчастіше тільки заважає. В один чудовий день Енді зустрічається з чудовою і чуйною дівчиною на ім'я Тріш. Між ними зав'язуються тісні відносини. Його приятелі були ошелешені, дізнавшись що між ними виключно платонічна любов.
Показати деталі фільму

Фільм Сорокарічний та незайманий (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (336,750 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам