Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Весiльний розгром (2011)

A Few Best Men
360p Постер до фільму Весiльний розгром (2011)

Дивитись онлайн українською Весiльний розгром (2011)

Фільм розповість про весілля одного з трійці нерозлучних друзів. Сюжет простий, але весілля - це завжди унікально і весело. Все починається з того, що Девід, а саме так звуть головного героя кінокомедії «Весільний розгром», зустрічає дівчину з Австралії, і між ними закручується пристрасний роман. Все закінчується наміром одружуватися, що викликає досить неоднозначну реакцію у друзів головного героя і його родичів. Більше того, всім доведеться їхати до Австралії, адже саме там буде проходити весілля. Там майбутньому нареченому належить познайомитися з батьками і сестрою своєї коханої. Потім численні приготування, і саме торжество, знайомство з іншою країною, що обов'язково додасть багато смішних ситуацій. Весілля - це весело, а коли вона така, якою її хочуть бачити молоді люди, то нудно не буде нікому. І молодятам, і їх рідні, і друзям Девіда, які теж хочуть запам'ятати свою подорож на інший континент. Чим закінчаться їх веселі пригоди?
Показати деталі фільму

Фільм Весiльний розгром (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (11,244 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам