Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Блакитна лагуна: Пробудження (2012)

Blue Lagoon: The Awakening
HD 720p Постер до фільму Блакитна лагуна: Пробудження (2012)

Дивитись онлайн українською Блакитна лагуна: Пробудження (2012)

Кінокартина «Блакитна Лагуна» є новою екранізацією захоплюючій повісті письменника Генрі Стекпул. Це нова версія давньої як світ любовної історії. Вирушаючи на осінню практику в одну з держав в карибському басейні, Емма навіть не припускала, що потрапить в дивну пригоду. Вона пливе не одна, а в супроводі маси студентів. Під час вечірки дівчині стає погано, і вона падає за борт. Все це спостерігає Дін, і природно кидається на допомогу Еммі. Так вони опинилися на маленькому покинутому острівці посеред моря, де немає ніяких людських благ. Тепер молодим людям варто пробудити всі свої інстинкти, щоб зберегти свої життя, адже час іде, а їх досі ніхто не знайшов. Дні складаються в тижні, тижні переходять у місяці, але надія на чудесний порятунок раніше жевріє в душах наших героїв. Їхні стосунки зароджуються раптово подібно яскравому полум'я. Тільки як зберегти ці тендітні стосунки? Або ж, як тільки їх знайдуть, вони підуть у забуття, як і сам цей клаптик землі?
Показати деталі фільму

Фільм Блакитна лагуна: Пробудження (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.6/10 (11,031 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам