Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
HD 1080p Постер до фільму Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Дивитись онлайн українською Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Сором'язливий і тихий Джоела і нестримну Клементина зав'язують відносини в поїзді, їх відразу тягне один до одного, незважаючи на різницю характерів. Але вони ще не знають, що раніше були коханцями. Через два роки разом Клементина звернулася у фірму Lacuna, щоб стерти всі спогади про їхні стосунки. Дізнавшись про це, спустошений Джоел теж вирішив звернутися у фірму і теж пройти процедуру, яка відбувається під час сну. Спогади героя починають стиратися однин за іншим, але раптово він розуміє, що не хоче їх втрачати. Він не в змозі прокинутися, Джоел намагається приховувати спогади про Клементину в найвіддаленіших частинах своєї свідомості. При цьому він начебто заново переживає їхні стосунки. Незважаючи на всі зусилля, всі його спогади все-таки стираються. В цей же час драма відбувається і у працівників компанії Lacuna, які видаляють спогади Джоела. Один з техніків на ім'я Патрік в даний момент зустрічається з Клементиною, тому намагається запам'ятати аспекти їх відносин, отримані з пам'яті Джоела, щоб спокусити дівчину. Секретар Марія намагається спокусити свого начальника доктора Говарда Мерзвяка, який одружений. Потім вона дізнається, що вже раніше робила це, а потім видаляла свої спогади про цей вчинок. Дізнавшись про це, дівчина звільняється, краде записи компанії і розсилає всім клієнтам, які проходили у них процедуру. Джоел і Клементина теж отримують записи незабаром після зустрічі в поїзді і дивуються, так як у них не залишилося зовсім ніяких спогадів один про одного. Джоел вмовляє дівчину відновити відносини, незважаючи на те, яким може бути результат.
Показати деталі фільму

Фільм Вічне сяйво чистого розуму (2004) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (761,844 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам