Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

50 відтінків чорного (2016)

Fifty Shades of Black
HD 1080p Постер до фільму 50 відтінків чорного (2016)

Дивитись онлайн українською 50 відтінків чорного (2016)

Ханна - скромна і сором'язлива чорношкіра студентка. На відміну від своїх розбещених ровесниць, головна героїня не знає, що таке розпусне життя. Її не цікавлять галасливі тусовки, вона не ганяється за університетськими красенями. Незграбна і непримітна сіра мишка звикла поневірятися по сірих кутах студентської спільноти. Але зважене і серйозне життя Ханни перериває знайомство з Крістіаном Блеком. Одного разу її просять взяти інтерв'ю у успішного чоловіка. Чарівний чорношкірий бізнесмен, в розпорядженні якого зароблені мільйони і сила-силенна вільного часу, зумів розгледіти щось незвичайне в скромній студентці під час робочого діалогу. Крістіан вирішує привернути увагу Ханни і дарує їй кілька своїх фотографій для статті. Коли ж їх знайомство переступає професійні рамки, студентка дізнається, що її молодий чоловік - шанувальник БДСМ ігор. Скромна Ханна вирішує відкинути своє старе життя і увійти в незвичний світ Блека. Чи вдасться їй утриматися в новому амплуа і заволодіти серцем Крістіана, дивіться у фільмі "П'ятдесят відтінків чорного".
Показати деталі фільму

Фільм 50 відтінків чорного (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 3.5/10 (14,743 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам