Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Румпельштильцхен (2009)

Rumpelstilzchen
480p Постер до фільму Румпельштильцхен (2009)

Дивитись онлайн українською Румпельштильцхен (2009)

Фільм знятий за мотивами казки знаменитих братів Грімм. Жив на світі мірошник. Був він старий і бідний, і нічого-то у нього не було доброго, крім гарненької доньки Лізи. Зате донька і справді була хороша - красива, весела, роботяща. Старий нахвалитися нею не міг. Ось раз довелося мельнику розмовляти з самим королем. Ну, кожній людині приємно своїми дітьми похвалитися. Він візьми та й скажи... Король почув від мірошника, що його дочка Ліза здатна прясти золото з соломи. Король зажадав дівчину в палац, але бідна Ліза не могла перетворити солому в золото. На допомогу їй прийшов загадковий карлик, який пообіцяв роздобути золоту пряжу, але натомість дівчина повинна буде віддати йому свою першу дитину. У відчаї вона погодилася. Ліза стає нареченою принца Моріца, потім молодята грають пишне весілля, а тим часом договір з карликом набирає чинності, яккий пообіцяв роздобути золоту пряжу, але натомість дівчина повинна буде віддати йому свого первістка! Цікаво, піде Ліза на такі умови, чи порушить договір?
Показати деталі фільму

Фільм Румпельштильцхен (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (99 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 8 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам