Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Обмін тілами (2001)

Xchange
480p Постер до фільму Обмін тілами (2001)

Дивитись онлайн українською Обмін тілами (2001)

На самому початку фільму в великого бізнесмена Ейснера Скотт, що виходить зі своїми друзями з ресторану, потрапляє самонавідна мініатюрна ракета, запущена з пристойної відстані двома типами. У наступній сцені у своєму ліжку прокидається містер Стюарт Тоффлер, бесіди зі своїм домашнім комп'ютером Джорджем. По телевізору кажуть про законність трансплантації свідомості або обмін тілами. Невідкладні справи, викликані загибеллю Ейслера Скотта, вимагають, щоб Тоффлер за 2:00 перемістився з Нью-Йорка в Сан-Франциско, а це можливо тільки за допомогою обміну свідомостями. Так, клонування, обмін тілами стали звичайною справою в двадцять першому столітті. Ось свідомості Тоффлера і належить відправитися в Сан-Франциско в чуже тіло. Через кілька секунд він опиняється в чужому тілі і на іншому узбережжі. Подивившись на себе в дзеркало, він бачить актора Кайла МакЛаклена. У барі він зустрічає знайому журналістку Мадлен Ренард, яка впізнає його по голосу. Місце Ейснера Скотта повинен зайняти його син. А що поробляє зараз людина, якій дісталося тіло самого Тоффлера? Він під час комендантської години вбиває поліцейського, забирає його жетон. А сам Тоффлер перекидається в ліжку з однією з реінкарнували красунь. На наступний ранок Стюарта чекає сюрприз - його тіло ще не повернулося. Сюрприз стає проблемою, так як людина з його тілом зникла. У результаті сам містер Тоффлер залишився без тіла, так як господар його нинішнього тіла вимагає своє тіло назад, а самому Тоффлеру пропонують тіло клона, життєвої енергії якого вистачає максимум на сім днів. Це означає, що, якщо тіло не знайдеться раніше, самому Тоффлеру кришка. Будучи людиною розумною, Стюарт розуміє, що шукати тіло йому доведеться самому. І скоро, ой як скоро він переконається в тому, що це буде дуже нелегко і небезпечно, оскільки є багато бажаючих перешкодити йому, серед яких і відомий терорист Фіск.
Показати деталі фільму

Фільм Обмін тілами (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.6/10 (2,261 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам