Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Джиперс Кріперс 2 (2003)

Jeepers Creepers II
HD 720p Постер до фільму Джиперс Кріперс 2 (2003)

Дивитись онлайн українською Джиперс Кріперс 2 (2003)

Раз в 23 роки прокидається жахливе і кровожерливе чудовисько, яке харчується виключно людською плоттю і кров'ю. Цього разу, воно вибирає собі в жертви шкільну спортивну команду, яка їде на автобусі безлюдним шосе. Підлітки веселяться і займаються своїми справами, навіть не підозрюючи, що з ними незабаром може статися. Жахливий монстр вже відкрив на них полювання. Наближається ніч і одна з дівчат бачить дивний сон: якийсь хлопець, нібито попереджає її про небезпеку яка чекає попереду шляху. Через деякий час у автобуса проколюється колесо і всі пасажири залишаються одні, вночі, на безлюдній дорозі. Все це витівки Джиперс Криперс, який не дрімає і починає полювати за учнями, вибираючи жертву по запаху. Але на монстра теж оголошено полювання. У батька і сина особисті рахунки з кровожерливим істотою і вони мають намір знищити його...
Показати деталі фільму

Фільм Джиперс Кріперс 2 (2003) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.6/10 (49,724 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам