Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016)

Robinson Crusoe
HD 1080p Постер до фільму Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016)

Дивитись онлайн українською Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016)

Робінзон Крузо був звичайним хлопчиком. Він і уявити собі не міг, що коли-небудь може стати жертвою аварії на кораблі. Піднімаючись на борт корабля, Робінзон і не думав, що може початися шторм. Але саме це і сталося. Після цього головний герой вже нічого не пам'ятав. Його викинуло на берег безлюдного острова. Але чи дійсно цей острівець такий безлюдний, як здається? Тут справді не зустрінеш жодної людини, але як щодо тварин? Адже дика природа без звіряток не існує. Тому не дивно, що на острові жила величезна кількість різних видів тварин. Для них це був звичайний день, коли на пляжі вони виявили двох дивних істот. Це як раз і був Робінзон Крузо та його собака. Аварія їх сильно втомила і вони лежали на піску повністю знесилені. Місцеві мешканці острова спочатку сприйняли цих незнайомців з побоюванням. Однак вони викликали величезний інтерес у тварин. До того ж, тварини швидко зрозуміли, що бідолахам потрібна допомога. Дуже скоро Робінзон Крузо і його вірний друг приходять до тями. Вони не відразу зрозуміли, що саме з ними сталося. Однак їм дуже швидко вдалося потоваришувати зі своїми рятівниками, особливо з папужкою на ім'я П'ятниця. Тому немає нічого дивного в тому, що коли звірям самим знадобиться допомога, Робінзон з радістю допоможе їм вирішити всі труднощі.
Показати деталі фільму

Фільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.3/10 (4,432 голосів)
Рейтинг: 5.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам