Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006)

Ice Age: The Meltdown
HD 1080p Постер до фільму Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006)

Дивитись онлайн українською Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006)

Продовження всесвітньо відомого мультфільму Льодовиковий Період. Старі друзі, проте нові пригоди. Бо тепер настав час Глобального потепління. Що ж тепер чекає на нерозлучних друзів? Життя в новій епосі цілком прекрасне: можна не боятись ніяких морозів, льодовиків та замерзання усього довкола. Навпаки, навколо безліч водних атракцій та приємна температура повітря. Звісна річ, що підвищення температури завжди тягне за собою наслідки. Отож, Льодовиковий період 2 : Глобальне Потепління!(2006) Здається, що немає нічого страшнішого ніж вічний холод, але ж ні! Тепер Сіду і компанії загрожує водна стихія.

Мені, Дієго та Сід перші з усіх жителів дізнаються про страшну небезпеку їхніх життів. Довкола усе огороджене високими льодовими брилами, але ось починається найгірше – місцями крига проламується і небезпека затоплення дуже близько! «Повітряна розвідка» у особі Грифа доповідає, що далеко від їхнього місцеперебування є величезний корабель і тільки він зможе врятувати усіх мешканців долини від наводнення. Отже, стара пісня звучить по-новому – усі звірі збираються у далеку подорож.

Не відстає від усіх звірів і Скрет. Він і надалі займається своїм улюбленим «полюванням» на жолудь. Глобальне потепління відроджує з льоду древніх морських ящерів-хижаків – Крітейшеса та Мейлстрома. Ці двоє вже дуже давно хотіли чимось підживитись, тому, тільки-но отримали свободу від льодовика і одразу розпочинають шукати собі харчі.

В період нової міграції Манфред розуміє, що попри дружбу йому все одно бракує підтримки від рідних, але сам підозрює, що він залишився останнім зі свого виду. Про це не дає йому забути і мурахоїд, який демонструє його як останнього мамонта на землі, і лінивець-співак Сід, який щодня придумує свої шедеври, чим заганяє Мені в сильну депресію і щораз сильніше цим дратує. Здавалось, що все втрачено, що він ніколи не зустріне собі подібних, але як сніг на голову прямо з неба падає Еллі.

Паралельно відбувається «битва» між двома братами-опосумами та Сідом і Дієго. Наздогнавши їх, вони побачили, що Мені нарешті знайшов іншого мамонта. Еллі дивується як це йому вдалось, бо гадає, що мамонти вимерли. Відбувається сцена загального нерозуміння.

Тепер йому доводиться довго їй пояснювати про її справжнє життя, про яке вона навіть не здогадувалась і здобувати її довіру. Хто ж вона насправді? Мамонт чи опосум? Еллі ще з дитинства втратила батьків і її виростила мама-опосум разом зі своїми дітьми Крешем та Едді. І тепер вона зі своїми «братами» намагається теж врятуватись на кораблі, але живучи як опосум мусить думати як опосум, тому вирушає в дорогу тільки вночі, щоб небесні хижаки, ті самі грифи, не схопили їх та не потягнули до себе в гніздо. Мені тільки і може, що сміється з її неприродного життя, чим одразу не сподобався Еллі. Тепер залишається один вихід для усіх – продовжувати шлях разом. Для Мені це шанс довести Усім, що Еллі – мамонт, а Крешу та Едді спільний шлях врятує життя, бо відтепер вони мають надійний захист від хижих птахів.

Крокуючи разом їх чекає нова небезпека – водні хижаки. В одному з моментів вони нападають на групу друзів, але спільними зусиллями вони змогли відбити їхню атаку і врятуватись від небезпеки. Тут же виявляється страх безстрашного Дієго – вода. Сід намагається йому допомогти перебороти боязнь, але марно. Кішка з пазурами – все одно кішка.

Мені далі намагається довести Еллі, що вона мамонт і трохи згодом вона з цим погоджується. Але його розмови про продовження роду, які Мені починає через те, що вони останні мамонти на землі і просто повинні це зробити, відлякують її і вони постійно сваряться.

Тепер Сід, він же Володар Вогню, розводить вогнище і тим самим притягнув до себе зграю міні-лінивців, які його викрали і почали йому поклонятись як своєму божеству. Его Сіда підвищується і він не відчуває жодної небезпеки. В той же час плем’я зв’язує його і кидає у вулкан, щоби таким чином відвернути стихійне лихо. І тільки диво допомагає йому врятуватись.

Сід повертається до друзів зранку і розповідає їм про свої пригоди, але всі тільки насміхаються з Сіда. Сварки між Еллі та Мені постійно продовжуються. Остання з них призводить до того, що вони розділяються на дві окремі групи і таким чином хочуть добратись до рятівного корабля.

На шляху Мені та друзів поле гейзерів, яке з неабиякими труднощами вони таки долають, а у Еллі з «братами» на перший погляд безпечний шлях, але Еллі потрапила в кам’яну пастку і без допомоги друзів їй не вибратись.

Мені пішов визволяти Еллі, а Крешу та Едді вже самим потрібна допомога. Першим кинувся Сід, але він, вдарившись до льоду знепритомнів, тому рятувати тепер трьох потопаючих доводиться Дієго. Час перебороти страх!

Розв’язка за призабутим усіма Скретом. Він пробиває шлях догори по селі і вона дає тріщину. Скрет потрапляє в рай.

Що далі? Радимо дивитись Льодовиковий період 2 : Глобальне Потепління онлайн українською мовою та насолоджуватись!

Показати деталі фільму

Фільм Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.8/10 (213,177 голосів)
Рейтинг: 7.4/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам